Slovenský pohár derí a mládeže, 2. kolo, Komárno

9. marca 2014 sa v Komárne konalo 2. kolo Slovenského pohára karate. Zúčastnilo sa ho 387 pretekárov z 53 klubov z celého Slovenska. Náš karate klub reprezentovalo na tejto súťaži 5 pretekárov. Boli to Sonka Študenco, Ondrej Cíferský, Miška Antalcová, Dominika Antalcová a Sebastián Langoš.

Sonička, ako jediná z našich karatistov, súťažila v kata aj v kumite. Ostatní štyria pretekári  zápasili v kumite. Sebastián a Dominika boli na svojej prvej súťaži, Miška na druhej. Bojovali veľmi statočne.

Najlepšie sa darilo Sonke Študencovej, ktorá obsadila v kumite 1. miesto a priniesla si domov zlatú medailu. Miška Antalcová sa umiestnila na 3. mieste v kumite a tešila sa tak zo svojej prvej bronzovej medaily.

Títo piati pretekári dokázali svojimi výkonmi zaradiť klub KT NALÍ Budmerice na 15. miesto medzi 53 karate klubov Slovenska zúčastnených na súťaži.